23. Miroslav Fuks | Žijeme Jihlavou
23. Miroslav Fuks

23_fuks

 

 

Obchodní, marketingový a PR manažer, otec 3 dětí, milovník fotbalu, sportu, rockové hudby a akvaristiky.

 

 

Narodil jsem se 7. února 1978 v Dačicích, ovšem od svých pěti let žiji v Jihlavě. A z tohoto krásného města jsem už paty nevytáhl. V Jihlavě jsem maturoval na gymnáziu, založil rodinu, zplodil tři děti a získal obrovské zkušenosti v oblasti PR, marketingu a obchodu v soukolí PSJ a FC Vysočina. Díky tomu jsem více než 20 let žij svůj dětský sen v podobě působení v ligovém fotbalu. V uvedených profesích v jihlavských firmách působím i nadále.

Dění v Jihlavě pro mě vždy prioritní, tudíž bylo i díky mému zapojení ve společenském životě města blízko k politickému dění a osobní angažovanosti. Když mne v roce 2009 oslovil tchán Ladislav Jirků s nabídkou vstupu do TOP 09, tak nebylo co řešit. Nalezl jsem stranu, jejíž principy mi byly nejbližší. Několik let jsem působil v regionálním vedení Topky a její podporu jsem zachoval i poté, co jsem stranu pro pracovní a rodinné vytížení opustil.

22 let jsem působil v managementu FC Vysočina a 8 let jsem byl členem městské sportovní komise, tudíž je mi nejbližší téma pohybových aktivit mládeže, rozvoje profesionálního i amatérského sportu a též nezbytné sportovní infrastruktury. Nejen v těchto oblastech budu Jihlavě rád nápomocen.