10. Bc. Zbyněk Liška | Žijeme Jihlavou
10. Bc. Zbyněk Liška

10_liska_big

 

 

Zbyněk je obchodní zástupce, předseda Regionální organizace TOP 09, člen Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality, člen představenstva městské společnosti

 

Pocházím z Jihlavy a strávil jsem tu značnou část svého života. Několik let jsem pak žil v Mnichově a v Praze, ale rozhodl jsem se vrátit zpátky do Jihlavy. Jihlavu považuji za skvělé místo pro život a rád bych se podílel na jejím dalším rozvoji. Jsem dlouhodobým členem TOP 09 a místní dění jsem tak stále sledoval, po svém návratu jsem se aktivně zapojil do regionální politiky a byl jsem u vzniku koalice ŽiJ. 

Koalice ŽiJ pro mě znamená záruku odbornosti, kompetentnosti a vnímání potřeb občanů. Chceme dále pokračovat v našich již započatých projektech a vytvářet další, které pomohou z Jihlavy udělat město, kde by chtěl žít každý. Město s dostupným a kvalitním bydlením, s kvalitním a moderním školstvím. Město, které je přátelské dětem a rodinám. Město, které je otevřené podnikatelům a pomáhám jim v rozvoji jejich projektů. Město, které si uvědomuje svoji odpovědnost za životní prostředí. Město moderní, otevřené, tolerantní a cílevědomé. Přesně takové město bych chtěl, a proto Žiju Jihlavou!